Pracownia jubilerska Maria i Romuald Świątek

bezbolesne przekłuwanie uszu w Sochaczewie

Logo firmy Studex

Oferujemy Państwu zabieg bezbolesnego przekłuwania uszu. Wyróżnia nas ponad dwudziestoletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm.

Przy przekłuwaniu uszu korzystamy z najwyższej jakości sprzętu oraz bezpiecznych, sterylnych kolczyków marki Studex. Kolczyki te wykonane są ze stali chirurgicznej, specjalnego nie alergizującego metalu. Jest to szczególnie istotne u osób uczulonych na nikiel. Każda para kolczyków zapakowana jest w sterylny jednorazowy wkład. Zabieg wykonywany jest za pomocą profesjonalnego aparatu (w kształcie pistoletu), w którym kolczyk instalowany jest bezdotykowo. Zapinka automatycznie zamyka kolczyk z odpowiednimi odstępami od ucha, aby ułatwić prawidłowy proces gojenia. Tak sterylne warunki przekłucia gwarantują klientowi pełne bezpieczeństwo. Równie istotna jest pielęgnacja po zabiegu. Przez 6 tygodni kolczyki nie powinny być wyjmowane. Codziennie należy zdezynfekować płatek ucha i poruszyć kolczyk. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić niewielkie zaczerwienienie, które powinno ustąpić najdłużej po 48 godzinach od przekłucia.

W trosce o Państwa komfort (szczególnie naszych najmłodszych klientów), proponujemy wykonanie zabiegu u Państwa w domu na terenie Sochaczewa i okolic, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. Do kosztu zabiegu (50zł) doliczony zostaje wówczas koszt dojazdu do klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!